Letošní 4. ročník RunBikeRocku v Illertissenu proběhl v neděli 7. května 2023. I letos jsme přijali pozvání partnerského města Illertissen a členové našeho spolku tak zastupovali město Loket ve dvou disciplínách – běh 5 km a chůze 5 km. Celý týden jsme sledovali předpověď počasí, která slibovala déšť. Jenže předpověď míní a počasí mění. Krásných skoro letních 20 stupňů v nás zřejmě vyvolalo soutěžního ducha! V běhu i chůzi jsme se umístili na předních příčkách skoro ve všech věkových kategoriích, úspěšně jsme tak reprezentovali naše město.

Příjemně unaveni jsme přijali pohostinnost našich přátel a poděkovali za opět krásně strávený čas. Děkujeme za veškerou péči a poskytnutí ubytování v rodinách našich přátel, které se o nás vždy s velkou laskavostí a nezištně starají.

Budeme se těšit na příští rok!