V sobotu 28. srpna 2021 od 18:00 hodin se na terase Hotelu Bílý kůň v Lokti uskuteční open-air vernisáž výstavy našeho projektu: „Byli jsme před Covidem, budeme i po něm…“ Výstava bude přístupná do 8. září 2021, vždy v otvírací době terasy hotelu.

Kdy a kde soutěž probíhá?

Fotografická soutěž byla vyhlášena 20. 4. 2021 a ukončena bude 31. 5. 2021. Soutěž probíhá současně ve městech Loket a Illertissen, které je naším partnerským městem.

Pro koho je soutěž určena?

Fotografická soutěž nezná hranic, a to ani těch věkových. Soutěž je určena pro občany Lokte a Illertissenu, ale zúčastnit se může každý návštěvník těchto měst, který zde fotografie pořídil.

Jaké fotografie mohu použít?

Všechny zajímavé snímky , které vznikly nebo ještě vzniknou v našem městě za covidové pandemie. Není důležité, zda budou mít lidé na sobě roušku…stačí zachytit prázdné uličky, zavřené provozovny a hotely. I ta povalující se rouška na zemi, ač je známkou spíš negativní, bude mít své kouzlo. Nenechte se ovlivnit jen názvem naší fotosoutěže, buďte kreativní.

Kam a v jakém formátu mohu fotografie poslat?

Minimální velikost fotografie je 20 MPX, 300 DPI…neděste se, takové rozlišení nyní zvládne každý novější mobilní telefon. Fotografie posílejte na email: info@partnerskyspolekloket.cz nebo stačí odkaz na její stažení , např.uschovna.cz a jiné. Do emailu nezapomeňte uvést jméno a kontakt na vás. Odesláním fotografie do soutěže vyjadřujete souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů vámi uvedených za účelem zveřejnění na internetových stránkách a ve sdělovacích prostředcích.

Budou moje fotografie někde vystaveny?

Ano, budou zveřejněny na webových a facebookových stránkách našeho spolku a našich partnerů. Mohou se také objevit v dalších médiích. Vybrané fotografie budou k vidění na online výstavě, která proběhne 28. června 2021 od 18:00 hodin na FB Partnerského spolku. Pokud to situace dovolí, proběhne po prázdninách vernisáž výstavy také přímo v Lokti, za účasti zástupců partnerského města Illertissen.

Více informací o průběhu fotosoutěže budeme postupně zveřejňovat zde na webu nebo na FB Partnerský spolek Loket.

On-line vernisáž výstavy naleznete ZDE